Dobro došli na stranicu Farmaceutskog Društva Federacije BiH (FDF BiH)

Farmaceutsko društvo Federacije BiH je udruženje farmaceuta iz Federacije koji su zaposleni u različitim oblastima farmacije, od javnih i privatnih apoteka, preko industrije, predstavništava, veledrogerija do državnih i naučno-obrazovnih institucija.

Vjerujemo kako ćete prepoznati potrebu da budete dio Društva koje za cilj ima jačanje i afirmaciju farmaceutske struke kako bi adekvatno odgovorili izazovima koji se nameću kako lokalno tako i u kontekstu globalnih tokova farmaceutske struke.

Društvo vam nudi mogućnost kontinuiranog usavršavanja te davanja vlastitog doprinosa razvoju struke kroz aktivan angažman u različitim sekcijama Društva.
Za sve članove, u dijelu stranice namijenjenom članovima Društva, možete pronaći zanimljive linkove na baze podataka, stručna i naučna glasila Društva te ostvariti direktan kontakt sa kolegama iz svih kantona Federacije.

Srdačno Vas pozdravljamo,

Upravni odbor FDF BiH